• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

#

Jak prawidłowo zabezpieczyć dane przesyłane drogą elektroniczną?

Dokumenty zawierające dane osobowe według RODO, powinny być odpowiednio zabezpieczone. Najlepszą i zarazem najbardziej skuteczną metodą na zabezpieczenie danych jest właśnie ich szyfrowanie.

#

HR w czasach pandemii – praca zdalna, higiena pracy

Rozwój pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 doprowadził do zmiany przyzwyczajeń każdego z nas, w tym również stylu pracy. Wiele firm już od dawna ma za sobą pierwsze doświadczenia z wprowadzaniem home office, jednak również dla wielu firm jest to…

#

Wdrożenie obsługi kadrowo-płacowej z elementami samoobsługi pracowniczej w Silvermedia S.A.

Firma poszukiwała rozwiązania, które odpowiadałoby zarówno na potrzeby w obszarze miękkiego, jak i twardego HR, jednocześnie zapewniając płynność pracy i istotnie odciążając dział kadrowy w codziennej pracy.

#

Aplikacja w chmurze, czyli co to jest SaaS

Choć historia dystrybucji oprogramowań w modelu SaaS sięga już lat 90-tych, to stosunkowo od niedawna można mówić o rosnącej popularności tego rozwiązania w branży HR. Czy warto wybrać oprogramowanie w chmurze? Zobacz jakie korzyści płyną z…

Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.