• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

#

HR w czasach pandemii – praca zdalna, higiena pracy

Rozwój pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 doprowadził do zmiany przyzwyczajeń każdego z nas, w tym również stylu pracy. Wiele firm już od dawna ma za sobą pierwsze doświadczenia z wprowadzaniem home office, jednak również dla wielu firm jest to…

#

Wdrożenie obsługi kadrowo-płacowej z elementami samoobsługi pracowniczej w Silvermedia S.A.

Firma poszukiwała rozwiązania, które odpowiadałoby zarówno na potrzeby w obszarze miękkiego, jak i twardego HR, jednocześnie zapewniając płynność pracy i istotnie odciążając dział kadrowy w codziennej pracy.

#

Aplikacja w chmurze, czyli co to jest SaaS

Choć historia dystrybucji oprogramowań w modelu SaaS sięga już lat 90-tych, to stosunkowo od niedawna można mówić o rosnącej popularności tego rozwiązania w branży HR. Czy warto wybrać oprogramowanie w chmurze? Zobacz jakie korzyści płyną z…

#

5 powodów, dla których warto zdecydować się na outsourcing płacowy

Myślisz nad wyborem dostawcy usługi outsourcingu płacowego, jednak do końca nie jesteś pewny, czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Zobacz 5 powodów, dzięki którym przekonasz się o korzyściach, jakie niesie za sobą outsourcing kadrowo-płacowy.

Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Płaca minimalna 2021. Ile wyniesie pensja netto i brutto w 2021 roku.

W 2021 roku płaca minimalna ulega kolejnej podwyżce. Zobacz ile wyniesie minimalne wynagrodzenie krajowe brutto i netto oraz stawka godzinowa na 2021 rok.

Praca zdalna w czasie kwarantanny – czy można pracować na kwarantannie?

Czy pracownik może pracować zdalnie podczas kwarantanny lub izolacji? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej pytań o pracę zdalną w czasie kwarantanny.