• Sprawdzony dostawca systemów HR

Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

DMZ-Chemak zmienia nazwę na DMZ HR

Informujemy, że spółka DMZ-Chemak zmienia nazwę na DMZ HR sp. z o.o. z dniem 5.04.2023 r.

DACHSER wprowadza nowe narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi

Firma DACHSER, niemieckie przedsiębiorstwo logistyczne, zakończyło wdrożenia nowych narzędzi - systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA oraz systemu do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Zmiana lokalizacji siedziby Grupy DMZ

Z dniem 1 maja 2022 Grupa DMZ zmienia lokalizację siedziby. Nowa adres to al. Wojska Polskiego 193, 71-325 Szczecin.

Płaca minimalna 2021. Ile wyniesie pensja netto i brutto w 2021 roku.

W 2021 roku płaca minimalna ulega kolejnej podwyżce. Zobacz ile wyniesie minimalne wynagrodzenie krajowe brutto i netto oraz stawka godzinowa na 2021 rok.

Praca zdalna w czasie kwarantanny – czy można pracować na kwarantannie?

Czy pracownik może pracować zdalnie podczas kwarantanny lub izolacji? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej pytań o pracę zdalną w czasie kwarantanny.

Gruntowne zmiany w Menard

Z przyjemnością informujemy, że na produktach od DMZ będą pracować nowi użytkownicy, a dokładniej pracownicy firmy Menard! Jest to spółka będąca częścią grupy Soletanche Freyssinet, do której należy również nasz kolejny klient, Soletanche Polska.

DMZ nominowany do #GaszynChallenge!

Wypłaty wypłatami, ale pompki i przysiady same się nie zrobią! Zostaliśmy nominowani przez firmę VOIT do #GaszynChallenge, inicjatywy mającej na celu pomóc dzieciom wymagającym specjalistycznego leczenia.

All-in-one w Soletanche!

To już kolejny raz, gdy powierzono nam kompleksowe wsparcie kadr za pomocą naszych systemów. Nowym klientem DMZ została firma Soletanche, ekspert w dziedzinie inżynierskich usług geotechnicznych, których celem jest dostarczanie efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dla sektora publicznego i prywatnego.

Tarcza 4.0 coraz bliżej – kiedy wejdzie w życie? Jakie zmiany?

Tarcza antykryzysowa 4.0 to już najprawdopodobniej ostatnia pomoc od rządu w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Jakie zmiany zakłada projekt tzw. tarczy antykryzysowej 4.0?

Tarcza antykryzysowa 3.0 – jakie zmiany?

Tarcza antykryzysowa przechodzi kolejne zmiany. Tym razem poprawki przewidują rozszerzenia dotychczasowych ulg oraz przedłużenie obowiązywania obecnych.

Tarcza antykryzysowa 2.0 - co nowego?

Zobacz jakie nowe rozwiązania dla przedsiębiorców zostały wprowadzone w tarczy antykryzysowej.

Kto i kiedy powinien nosić maseczkę w miejscu pracy?

Od dzisiaj obowiązuje nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych. W jakich dokładnie sytuacjach pracownik jest zobowiązany do noszenia maseczki? Czy pracodawca ma obowiązek zapewnienia maseczek pracownikom?

Pogodnej Wielkanocy!

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie ważne jest wspieranie siebie wzajemnie i umacnianie więzi z bliskimi. Pamiętajmy o tym mimo niecodziennych warunków. Dlatego życzymy wszystkim dużo zdrowia, bliskości oraz serdecznych spotkań w gronie rodzinnym, chociażby on-line.

Tarcza antykryzysowa uchwalona. Jakie rozwiązania znajdziemy w ustawie? Wnioski do pobrania

Prezydent podpisał pakiet ustaw tworzący tarczę antykryzysową. Sprawdź, jakie ulgi i uprawnienia otrzymają pracodawcy oraz pracownicy w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz pobierz wnioski o ulgi dla pracodawców i pracowników.

Kwarantanna, opieka nad dzieckiem, przestojowe - pytania i odpowiedzi

Najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące przepisów z zakresu prawa pracy w związku z sytuacją dotyczącą epidemii koronawirusa wywołującego COVID-19.

Jaki wniosek złożyć w przypadku zamknięcia szkół, przedszkoli i żłobków z powodu koronawirusa? Wzór wniosku i objaśnienia

Pobierz druk wniosku ZUS Z-15 A o zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem w przypadku działań związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Sprawdź, do jakiego wieku przysługuje zasiłek i dla ilu rodziców.

Koronawirus a praca - uprawnienia pracodawcy, prawa pracownika.

Co musisz wiedzieć jako pracodawca i pracownik o koronawirusie. Zobacz treść ustawy o koronawirusie a także zapoznaj się z przepisami Kodeksu pracy, które regulują kwestie związane z podejrzeniem koronawirusa u pracownika. Sprawdź jakie zasiłki przysługują w przypadku kwarantanny a także zamknięcia szkół.

Nowy rok – nowe systemy w dziale HR!

Wraz z nowym rokiem poszerzyło się grono naszych Klientów. Producent materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej działający na całym świecie wybrał kompleksowy zestaw narzędzi dla HR od DMZ.

PPK dla średnich i małych firm od 2020 roku

Od 1 stycznia 2020 r. przepisy dotyczące PPK zaczynają obowiązywać średnie firmy, czyli takie, które zatrudniają od 50 do 250 osób. Jest to druga tura wprowadzania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Płaca minimalna 2020. Ile wyniesie pensja netto i brutto w przyszłym roku

Płaca minimalna w 2020 roku znów ulegnie podwyżce. Sprawdź ile dokładnie wyniesie minimalne wynagrodzenie brutto i netto oraz stawka godzinowa na 2020 rok.

Wymiar czasu pracy w 2020 roku

Wymiar czasu pracy w 2020 roku. Zobacz, ile dni wolnych będzie w następnym roku i ile godzin przepracujesz w poszczególnych miesiącach.

Ocena 360⁰ - przebieg oceny kompetencji w firmie Rohlig SUUS

Zobacz case study z przeprowadzenia Oceny 360⁰ w firmie Rohlig SUUS.

Nowe wzory PIT od 2020 roku

Nowy wzór PIT. Zobacz, jakie wzory deklaracji, oświadczeń oraz informacji PIT a także IFT ulegną zmianie od 2020 roku.

DMZ User Conference 2019. Zobacz relację z wydarzenia!

Relacja z DMZ User Conference 2019.

Obniżka PIT z 18 na 17% - nasz system kadrowo-płacowy jest już gotowy!

W dniu 19.09.2019 Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 30.08.2019 o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. System kadrowo-płacowy P&I LOGA został dostosowany do zmian znajdujących się w nowelizacji ustawy.

Zobacz jak skutecznie przeprowadzić ocenę kompetencji!

Mamy przyjemność zaprezentować artykuł stworzony przez naszą redakcję dla portalu pulshr.pl dotyczący oceny kompetencji.

Nowe druki ZUS RCA i ZUS DRA

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało 21 sierpnia b.r. projekt nowego rozporządzenia. Zmiany dotyczą m. in. modyfikacji wzorów imiennego raportu ZUS RCA oraz deklaracji rozliczeniowej ZUS DRA.

Przemeblowanie systemu RCP u producenta mebli!

Wiodący producent mebli zdecydował się na kolejny produkt z naszej oferty. Po 15 latach pracy na starszym systemie do ewidencji czasu pracy, firma zajmująca się produkcją mebli zdecydowała się na wdrożenie naszego oprogramowania RCP P&I Loga Time Management.

Świadectwo pracy – zmiany jeszcze w 2019 roku!

Kolejne zmiany w świadectwie pracy. Tym razem chodzi o termin złożenia przez pracownika wniosku o sprostowanie świadectwa pracy oraz skierowania żądania w sprawie sprostowania tego świadectwa do sądu pracy.

17% PIT i wyższy koszt uzyskania przychodu – bądź z nami gotowy na czas!

Nowe przepisy dotyczące stawki PIT oraz kosztów uzyskania przychodu mają wejść w życie już od 1 października 2019 roku.

Gotowi na PIT-0? Z nami tak! Zmiany od 1 sierpnia 2019 roku.

Już od najbliższego czwartku, tj. od 1 sierpnia 2019 wchodzi w życie nowelizacja ustawy o podatku dochodowym dla osób poniżej 26 roku życia. Sprawdź aktualizację naszego systemu kadrowo-płacowego, który został dostosowany do najnowszych zmian.

Elektroniczne wnioski urlopowe 2019

Trwa sezon urlopowy. Dowiedz się jak w łatwy sposób wysyłać i przechowywać elektroniczne wnioski urlopowe.

Jak liczyć PPK? Z P&I Loga to proste!

Zbliża się termin, w którym Pracownicze Plany Kapitałowe wejdą w życie. Już od 1 lipca 2019 roku przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 pracowników mają obowiązek przystąpić do PPK. Z naszym systemem nie trzeba się o nic martwić!

Nowe wyzwania, nowe technologie. Zapraszamy na DMZ User Conference 2019!

Branża HR nieustannie się zmienia, dlatego w odpowiedzi na Państwa potrzeby organizujemy wydarzenie, podczas którego przedstawimy nowości przygotowywane w naszych systemach.

Nowa strona DMZ - zmieniamy się dla Was!

Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych użytkowników prezentujemy Państwu odświeżoną wersję naszej strony.

Wysyłaj paski płacowe w mniej niż minutę!

Nasza oferta poszerzyła się o nowy produkt! Przedstawiamy P&I Loga@mail – dodatek do systemu kadrowo-płacowego P&I Loga, który umożliwia szybką wysyłkę dokumentów drogą mailową.

E-deklaracje za 2018 rok z DMZ

Od początku 2015 roku, wraz z wejściem obowiązku wysyłania oświadczeń podatkowych przez przedsiębiorców drogą elektroniczną, dzięki programowi eDeklaracje DMZ współpracującym z systemem kadrowo-płacowym P&I Loga można automatycznie wysyłać do urzędu formularze PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C, PIT-11.

JAF dołącza do grona naszych klientów

Sprawny i zautomatyzowany proces wyliczania wynagrodzeń pracowników to domena każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Powiew świeżości w dziale kadrowym Eisberg

Odświeżamy żmudną pracę działu HR! Eisberg Polska to kolejna, wchodząca w skład międzynarodowej grupy z branży żywieniowej spółka korzystająca z naszego oprogramowania kadrowo-płacowego P&I Loga wraz z modułem Time Management umożliwiającym planowanie i rejestrację czasu pracy (RCP).

P&I Loga oraz KARO HRMS w firmie zajmującej się technologią morską

Wspieramy kolejne przedsiębiorstwo – tym razem na nasz system kadrowo-płacowy oraz modułowe oprogramowanie HR zdecydowała się firma działająca w zakresie usług oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej i technologii informacyjnych.

Słodkiej współpracy ciąg dalszy

Po wdrożeniu i użytkowaniu oferowanego przez nas systemu kadrowego P&I Loga firma Lindt zdecydowała się na kontynuację współpracy.

PORR S.A. wdraża moduł Grafiki KARO HRMS

To najlepszy dowód na to, że nasze usługi mogą się rozrastać razem z przedsiębiorstwem! Nasz wieloletni klient, który korzysta z systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA, wraz z rozwojem swojej spółki zdecydował się na kolejny produkt oferowany przez DMZ-Chemak.

Grupa ACP wybrała outsourcing płacowy

Spółki działające w branży chemicznej należące do międzynarodowej grupy ACP - zdecydowały się na wdrożenie rozwiązania outsourcingu płacowego.

Pakiet Usług HR w jednej z największych firm na rynku śródlądowego transportu rzecznego w Europie

Rozpoczynamy wdrożenie pakietu usług HR w spółce akcyjnej zajmującej się transportem, spedycją i logistyką

P&I LOGA u światowego lidera w dziedzinie technologii spawania i cięcia

Miło nam poinformować, iż zaczynamy wdrożenie systemu P&I LOGA do rozliczania wynagrodzeń wraz z modułem do rozliczania czasu pracy P&I LOGA Time Management u światowego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia.

Współpraca z Północną Izbą Gospodarczą

Z przyjemnością informujemy, iż dołączyliśmy do zrzeszenia 1500 firm Północnej Izby Gospodarczej- niezależnej organizacji, powołanej by chronić i reprezentować interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców.

Firma ART Płakowice wdrożyła moduł zarządzania czasem pracy systemu P&I LOGA

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy wdrożenie modułu P&I LOGA Time Management u naszego wieloletniego klienta firmę ART Płakowice.

Dołączyliśmy do Klastra IT

Miło nam jest poinformować, że dołączyliśmy do Klastra IT- organizacji w województwie zachodniopomorskim,

Inwestujemy w młodą kadrę

Chętnie dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem.

Nawiązanie współpracy partnerskiej z firmą MIKROBIT

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę o współpracy partnerskiej z firmą MIKROBIT sp. z o.o., producentem systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstw.

Kompetencje w FM Banku

FM Bank PBP SA specjalizujący się w kompleksowej obsłudze mikroprzedsiębiorstw oraz ich właścicieli, wdrożył moduł systemu KARO HRMS „KOMPETENCJE”.

System do kadr i płac P&I LOGA u producenta dachówek

Duży producent dachówek ceramicznych rozpoczął wdrożenie oprogramowania kadrowo- płacowego P&I LOGA , pozwalającego na efektywne naliczanie wynagrodzeń. System docelowo będzie obsługiwał 750 pracowników.

Konferencji HRM Systems GigaCon 2006 dla KARO HRMS

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż to prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane naszemu produktowi - Systemowi Zarzadzania Zasobami Ludzkimi KARO HRMS.

Key Performance Management

Firma DMZ-Chemak ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium: "Key Performance Management - informatyczne narzędzia do zarządzania firmą z kapitałem międzynarodowym.", która odbędzie się 21 czerwca 2007 roku w Warszawie, w hotelu Radisson SAS, ul. Grzybowska 24.

Konferencja IT Personel

DMZ-Chemak, uczestnik Konferencji IT Personel, zaprasza 25 kwietnia 2007r. do Hotelu Kyriad Prestige Warszawa, ul. Towarowa 2. Zachęcamy do wysłuchania wykładu Pana Waldemara Lipińskiego "Informatyczne wsparcie procesów zarządzania personelem.

DMZ-Chemak członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Mamy przyjemność zakomunikować Państwu, iż firma DMZ-Chemak Sp. z o.o. została przyjęta w poczet członków Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

IT Personel 2007

Konferencja skierowana była do szefów działów kadr, osób zarządzających personelem oraz przedstawicieli przedsiębiorstw i organizacji a tematyka konferencji zaciekawiła ponad 200 osób.

Majówka w DMZ-Chemak

W dniach 28-30 kwietnia, dzielna ekipa DMZ Chemak miała przyjemność uczestniczyć w spływie kajakowym rzeką Drawą. W tym roku pogoda dopisała, więc czas spędzony na wodzie przedłużał się do późnych godzin wieczornych (ku uciesze głodnych wioślarzy).

Spotkanie klientów DMZ-Chemak

W dniach 13-15 czerwca 2007 odbyło się spotkanie klientów naszej firmy. Celem spotkania było zaprezentowanie strategicznych kierunków rozwoju oraz wymiana doświadczeń użytkowników wdrażanych przez nas systemów. Poza częścią oficjalną nie zabrakło również relaksu i dobrej zabawy.

Wdrożenie P&I LOGA u producenta materiałów biurowych

Kolejne wdrożenie P&I LOGA oraz Atoss Staff Efficency Suite (ASES) Rozpoczęto kolejne wdrożenie systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA oraz rejestracji czasu pracy Atoss Staff Efficency Suite w przedsiębiorstwie produkującym materiały biurowe.

Wdrożenie w Grupie Warta

Firma DMZ-CHEMAK sp. z o.o. zakończyła wdrożenie wybranych modułów systemu do zarządzania personelem KARO HRMS w Grupie WARTA.

Wdrożenie Härter

Projekt obejmował wdrożenie modułu kadrowo-płacowego (LOGA Payroll) oraz modułu rozliczania czasu pracy (LOGA Time).

Twardy i Miękki HR w Banku

Kolejny duży bank dołączył do grona użytkowników systemów P&I LOGA i KARO HRMS . Na szczególną uwagę zasługuje wdrożenie unikalnego systemu ocen pracowniczych, połączonego z systemem premiowania.

Konferencja z IBM

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję „Efektywne zarządzanie kadrami czynnikiem budowy wizerunku dobrego pracodawcy”, która odbędzie się 23 września 2008r, w hotelu Holiday Inn w Warszawie.

Konferencja HRM 2008 Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że konferencja organizowana wspólnie z firmą IBM okazała się być naszym kolejnym udanym przedsięwzięciem. Blisko 100 uczestników, świetne prezentacje naszych gości, a przede wszystkim miła atmosfera – tak w skrócie można opisać dzień 23 września w warszawskim Holiday Inn.

System P&I LOGA w Płakowicach

Miło nam poinformować, że zakończono wdrożenie oprogramowania do kadr i płac P&I LOGA w firmie ART Płakowice, jednym z największych zakładów produkcyjnych w powiecie Lwówek Śląski

KARO KP w Gamrat SA

Jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w kraju, Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat Spółka Akcyjna dołączył do grona użytkowników KARO KP - systemu kadrowo-płacowego pracującego na platformie IBM i5.

Zintegrowany pakiet rozwiązań w dużej firmie produkcyjnej.

Liczący się na rynku producent, jeden z potentatów branży zajmującej się projektowaniem i budową maszyn dla przemysłu papierniczego rozpoczął wdrożenie kompleksowego systemu rozwiązań oferowanych przez naszą firmę.

IT dla IT

Systemy oferowane przez naszą Firmę zyskują uznanie także w sektorze IT.

P&I LOGA rozlicza wynagrodzenia w banku.

Kolejny bank docenił nasze rozwiązania. Jedna z liczących się instytucji finansowych, zajmująca się tworzeniem i dostarczaniem nowoczesnych produktów finansowych zaufała proponowanym przez nas rozwiązaniom i rozpoczęła wdrożenie ich „twardej” części.

KARO HRMS w GBS

KARO HRMS w GBS Zarząd Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku dążąc do stałego rozwoju kreatywności, kompetencji i wydajności w całej organizacji zdecydował się na wdrożenie naszego rozwiązania wspierającego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Rozwiązania HR w sektorze finansowym

Bank Pocztowy SA poszukując rozwiązania wspierającego procesy zarządzania personelem, a w szczególności proces MbO ( Zarządzanie przez Cele) zdecydował się na wdrożenie naszego systemu KARO HRMS.

System do zarządzania personelem w grupie KBC

System HR KARO HRMS w kolejnych spółkach grupy KBC. Moduły Zarządzania Kompetencjami i Oceny Efektywności Pracowników (Performance Appraisal) są wdrażane w kolejnych spółkach grupy KBC, w tym w Kredyt Banku S.A. Po zakończeniu wdrożenia system będzie obsługiwał ponad 10 000 pracowników.

Najlepsi dla najlepszych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż rozpoczęliśmy wdrożenie oprogramowania kadrowo – płacowego P&I LOGA w najnowocześniejszej odlewni aluminium w Polsce.

Wdrożenie P&I LOGA w branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna inwestuje w nowoczesne rozwiązania HR. Rozpoczęliśmy wdrożenie systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA u największego producenta zaczepów do tirów - firmie Jost Spółka z o.o. z Nowej Soli.

System KARO HRMS w Legrand Polska

Pakiet rozwiązań w LEGRAND POLSKA. Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand, lidera w aparaturze elektrycznej.

P&I LOGA w budownictwie

PORR POLSKA S.A. to dzisiaj jeden z najważniejszych generalnych wykonawców na polskim rynku, nie sposób wymienić wszystkie inwestycje zrealizowane przez Spółkę - jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa PORR zdecydowała się na wdrożenie naszego programu kadrowo-płacowego!!

Konferencja „Pozytywny wizerunek organizacji”

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji z cyklu „Pozytywny wizerunek organizacji”: Zarządzanie kapitałem ludzkim u progu powrotu koniunktury

Złoty Horyzont zdobyty! Sukces systemu KARO HRMS

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze wystąpienie na konferencji Zarządzanie kapitałem ludzkim u progu powrotu koniunktur uzyskało duże uznanie.

Rozpoczęcie wdrożenia P&I LOGA w ALPINA – ENERGIE HOLDING AG w Świdnicy.

Grupa ALPINE-ENERGIE ze swoimi spółkami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Luksemburgu świadczy usługi w zakresie linii napowietrznych, trakcyjnych, techniki telekomunikacyjnej, technicznego wyposażenia i utrzymania budynków, inteligentnych systemów drogowych, źródeł energii odnawialnej i engineeringu.

Twardy i Miękki HR w bankowości spółdzielczej

Lider polskiej bankowości spółdzielczej zdecydował o kompleksowym wdrożeniu naszych rozwiązań….

Nowe wdrożenie P&I LOGA

Włoski producent lamp samochodowych, firma OLSA Poland Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA, natomiast optymalizację rozliczania czasu pracy zapewnić ma moduł Time Management systemu P&I LOGA.

Konferencja HR: "Wyzwania polskiego rynku pracy".

W dniu 25 maja 2011 w Atrium Plaza, w Warszawie odbyła się konferencja HR pt. "Wyzwania polskiego rynku pracy". Temat naszego wystąpienia na konferencji brzmiał „Więcej niż HR-owe puzzle – korzyści z synergii”.

HIT Roku 2011 Gazety Bankowej

Znane są już wyniki konkursów technologicznych Gazety Bankowej. W trakcie Gali Technologicznej, która odbyła się 17 marca 2011 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, miesięcznik Gazeta Bankowa rozstrzygnął wyniki konkursu „Hit Roku 2011 dla Instytucji Finansowych”, przeznaczonego dla firm, które swoje produkty i usługi polecają bankom i instytucjom finansowym.

Konwent HR

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za uczestnictwo podczas XXXVI Konwentu HR, który odbył się 13 czerwca 2011 roku w warszawskim Hotelu Holiday Inn.

Wdrożenie naszych rozwiązań w TYCO Electronics Polska

TYCO Electronics Polska jest częścią korporacji TYCO ELECTRONICS, której fabryki zatrudniają prawie 100 tys. pracowników w 50 krajach. Spółka zdecydowała się na wdrożenie naszych rozwiązań.

Kolejne wdrożenie KARO HRMS

Pragniemy poinformować, że grono klientów, którzy nam zaufali, powiększyło się o pierwszą w kraju telewizję typu premium, obecną w Polsce od 1995 roku.

DMZ-Chemak Gepardem Biznesu

Z przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy uhonorowani tytułem Gepard Biznesu. Zestawienie tworzone jest przez Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Elastyczne zarządzanie HR - Imperatywem rozwoju i konkurencyjności

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą współczesnym zagadnieniom HR, która odbędzie się 4 czerwca 2012, Warszawa, Centrum Zielna, ul. Zielna 37.

Konferencja HR Meeting

20 marca w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbędzie się konferencja HR Meeting skupiająca specjallistów branży HR z całego kraju.

Podziękowanie za udział w konferencji HR Meeting

20 marca w Warszawie odbyła się konferencja HR Meeting. Cieszymy się, że nasza prezentacja "Z ziemi w chmury czy z chmur na ziemię ?" wzbudziła tak duże zainteresowanie.

Zarządzaj urlopami przez 30 dni za darmo

Miło nam poinformować, że portal HRMobilny udostępnił za darmo usługę eWnioski- obieg wniosków pracowniczych.

Targi Outsourcing 17-18 października Warszawa

Serdecznie zapraszamy na Targi Outsourcing- Wsparcie dla Twojego Biznesu, które odbędą się w Warszawie w dniach 17-18 października 2013 roku.

Wdrożenie systemu P&I LOGA i KARO HRMS w międzynarodowej firmie kurierskiej.

Jedna z wiodących firm kurierskich o zasięgu międzynarodowym, zdecydowała się na wdrożenie zintegrowanego rozwiązania w obszarze HR.

Targi B2B: Outsourcing element strategii rozwoju biznesu – recepta na sukces!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze z cyklu ogólnopolskich spotkań przedsiębiorców działających w sferze B2B, które odbędą się 21 marca 2014 roku w Biurowcu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wałbrzychu.

DMZ-Chemak mecenasem koncertu!

Miło nam poinformować Państwa że firma Dmz-Chemak Sp. z o.o. objęła mecenatem koncert z okazji Święta Uniwersytetu Szczecińskiego.

P&I LOGA i KARO HRMS w Grupie Kapitałowej

Grupa czternastu spółek, której podstawą działalności jest produkcja profili aluminiowych zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania do naliczania wynagrodzeń P&I LOGA, oraz wszystkich modułów systemu wpierającego zarządzanie personelem KARO HRMS. Po zakończeniu procesu wdrażania, systemy będą obsługiwały łącznie 4000 pracowników.

Efektywne planowanie czasu pracy w Banku Spółdzielczym w Toruniu

Nasz Toruński Klient korzystający z obu naszych systemów P&I LOGA i KARO HRMS, powiększył funkcjonalność swojego systemu do zarządzania personelem o moduł GRAFIKI. Modułowa budowa systemu KARO HRMS, pozwala na rozszerzenie funkcji o kolejne moduły, kiedy tylko jest taka potrzeba.

Kolejna firma postawiła na najlepsze rozwiązania HR

Miło nam jest poinformować, że grono naszych Klientów powiększyło się o największego w Polsce producenta etykiet foliowych. Firma, która na rynku jest nieprzerwanie od 1993 roku, zatrudniająca 600 pracowników rozpoczęła właśnie wdrożenie oprogramowania do płac P&I LOGA oraz KARO HRMS do zarządzania personelem.

Szwajcarska czekolada wybrała system P&I LOGA

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy proces wdrażania systemu kadrowo- płacowego P&I LOGA w szwajcarskiej firmie, działającej w branży spożywczej.

KARO HRMS i Outsourcing HR Plus u wiodącego producenta pojazdów ciężarowych

Szwedzka marka produkująca samochody ciężarowe zdecydowała się na pakiet zintegrowanych rozwiązań HR oferowanych przez naszą firmę. Zakres wdrożenia objął system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS oraz Outsourcing HR Plus.