• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS. W ramach systemu KARO dostarczyliśmy szereg modułów takich jak Portal Pracownika, Portal Managera, Grafiki, eTeczka, ePIT, eIMIR oraz Ocena 360 dla 1100 pracowników. Dzięki skalowalności naszych narzędzi możliwa jest obsługa również większej liczby zatrudnionych. 

Podane rozwiązania zostały wdrożone w modelu SaaS, co oznacza, że nie muszą być instalowane na firmowych serwerach, a korzystanie z nich jest możliwe poprzez internet. Moduł Grafiki, służący do planowania i zarządzania czasem pracy, oferuje możliwość prostej obsługi poprzez aplikację mobilną, co zapewnia jeszcze większą elastyczność i oszczędność czasu zarówno pracownikom, jak i przełożonym oraz działom kadrowym. 

Dziękujemy naszemu klientowi za zaufanie oraz zapewniamy, że jesteśmy gotowi kontynuować nasze wsparcie w codziennych procesach kadrowo-płacowych. 


Newsy

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

DMZ-Chemak zmienia nazwę na DMZ HR

Informujemy, że spółka DMZ-Chemak zmienia nazwę na DMZ HR sp. z o.o. z dniem 5.04.2023 r.