• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS. Dzięki zastosowaniu modułów Portal Pracownika, Portal Managera oraz Grafiki, obsługa codziennych zadań kadrowych stała się jeszcze prostsza.  

Systemy te umożliwiają pracownikom szybki i łatwy dostęp do swoich danych oraz usprawniają komunikację między pracownikami a działami kadrowymi. Zostały one wdrożone w modelu SaaS, co oznacza, że nie trzeba ich instalować na firmowych serwerach, a korzystanie z nich jest możliwe z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu firma może zaoszczędzić czas i koszty związane z utrzymaniem dodatkowej infrastruktury IT. 

Cieszymy się, że nasze rozwiązania mogą przyczynić się do poprawy procesów kadrowo-płacowych kolejnej firmy i dziękujemy za okazane nam zaufanie. 


Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.