• Sprawdzony dostawca systemów HR

 

 

 

System kadrowo-płacowy obsługiwany przez przeglądarkę
Przedstawiamy LOGA WEB

 

 

Nowoczesne rozwiązanie kadrowo-płacowe

 

Idealny do pracy zdalnej. LOGA WEB to inteligentny system kadrowo-płacowy oparty na technologii machine learning. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, aplikacja pomaga jeszcze lepiej zoptymalizować procesy kadrowo-płacowe w firmie. Z LOGA WEB możesz korzystać na każdym urządzeniu - wystarczy dostęp do przeglądarki lub aplikacja mobilna. System oferuje również samoobsługę pracowniczą.

 

 

 

Poznaj wybrane funkcje LOGA WEB:

 

img

Korzystając z wyszukiwarki ekranów przejdziesz natychmiast do tego, czego potrzebujesz. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, wyszukiwarka uczy się naszych zachowań, co wpływa na optymalizację wyników wyszukiwania - stają się one coraz bardziej trafne.

img

Widok na strukturę organizacyjną Twojej firmy z "lotu ptaka". Wgląd od podstawowych zespołów aż po zarząd. Możesz utworzyć własne zespoły za pomocą jednego kliknięcia.

img

Korzystaj z setek gotowych raportów wynikających z analiz dużych zbiorów danych - Data Mining - lub przygotuj indywidualne raporty z wykorzystaniem generatora Scout Pro. Raporty można importować do Excela lub pobrać w formie wykresów.

img

Przechowuj dokumenty, skany, wnioski - wszystko, co potrzebujesz mieć pod ręką w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Możesz przetrzymywać dokumenty w prywatnych folderach lub udostępniać je współpracownikom.

img

W tym miejscu znajdziesz dostęp do najpotrzebniejszych elementów - od zapytań o urlop, poprzez ewidencję delegacji i czas pracy do zarządzania swoimi zadaniami. Dodatkowo, widget umożliwia przegląd kalendarzy Twoich współpracowników z prostą funkcją wyboru i przewijania.

img

Chcesz zgłosić problem/sugestię do supportu? Nic prostszego - zaznacz ekran, obszar lub pole, którego zgłoszenie dotyczy, napisz krótką notatkę i gotowe! Na ekranie znajdują się wrażliwe dane? Skorzystaj z opcji zaciemniania wybranych miejsc.

img

Rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze generator dokumentacji służbowej. Za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” w łatwy i szybki sposób stworzysz umowy, porozumienia, aneksy itp.

img

Korzystając z analizy dużych zbiorów danych, LOGA WEB oferuje narzędzia, które usprawniają codzienną pracę kadr. W ramach platformy Big Data dostępne są takie funkcje jak Feedback czy portal z najnowszymi aktualizacjami.Kliknij i dowiedz się więcej

LOGA WEB - najnowsza wersja sprawdzonego systemu kadrowo-płacowego
system kadrowo-płacowy - ekran główny

 

Twój asystent kadrowo-płacowy

 

Platforma BIG DATA powstała na bazie nowoczesnych technologii i trendów w świecie IT. Na podstawie danych zebranych przez system aplikacja sugeruje, jaki model konfiguracji będzie najbardziej odpowiedni dla danego profilu użytkownika.

  

 

Szybsza praca z Machine Learning

 

System uczy się zachowań użytkownika - zapamiętuje najczęściej wykonywane zadania, aby ułatwić codzienne procesy. Dzięki temu praca z LOGA WEB staje się jeszcze bardziej intuicyjna.

 

system kadrowo-płacowy - ekrany big data i raporty


system kadrowo-płacowy - edytor dokumentów i rejestrator czasu pracy

 

Jeszcze więcej możliwości

 

LOGA WEB charakteryzuje się bogatym wyborem narzędzi i prostym, przejrzystym interfejsem. Na jednym pulpicie otrzymasz dostęp do administrowania danymi, raportowania, kontrolowania, monitorowania terminów czy tworzenia dokumentów.

 

 

 

Poznaj więcej korzyści LOGA WEB:

 
  • Pulpit nawigacyjny w pełni konfigurowalny.
  • System zgodny z RODO. Każdy pracownik może sprawdzić swoje dane.
  • Tryb porównawczy. Jednoczesna praca na dwóch ekranach.
 
 
  • Aktualność. Zgodność z przepisami Polskiego Ładu.
  • Wersja mobilna. Dostępna na telefony komórkowe.
  • Bezpieczne logowanie. Weryfikacja dwuetapowa.
 
Potrzebujesz więcej informacji?