• Sprawdzony dostawca systemów HR

Dostarczanie dokumentów osobistych pocztą elektroniczną

scout_pro_main.jpg

 

W 2018 r. ponad 30 milionów mieszkańców Polski miało aktywne konta email. Niezależnie od tego, czy jest to korespondencja biznesowa, czy wiadomości osobiste: e-mailem dokonuje się większość wymiany informacji. Dlaczego zatem nie wysyłać pracownikowi dokumentów kadrowo-płacowych za pośrednictwem poczty e-mail? Dzięki modułowi P&I Loga@mail wysłanie pasków płacowych do wszystkich pracowników zajmie mniej niż 1 minutę!

P&I LOGA@mail - Jak to działa?
 

Prosto!

Tak, jak co miesiąc, przystępujesz do generowania pasków wynagrodzeń, jednak tym razem zamiast drukować każdy dokument indywidualnie, skorzystaj z P&I LOGA@mail i wyślij dokumenty bezpośrednio do pracowników.

Czy jest to bezpieczne?
 

Oczywiście!

Wszystkie wysłane dokumenty są szyfrowane osobistym hasłem. Hasło generowane jest automatycznie i składa się z klucza, który znają tylko Twoi pracownicy i dział HR. Alternatywnie administrator systemu może nadać indywidualne hasło dla pracownika.

 

 

P&I LOGA@mail - Oszczędza czas, pieniądze i środowisko!

 

 

Czas

Cenne godziny żmudnej pracy w dziale kadrowym można zaoszczędzić, jeśli dokumenty dotrą bezpośrednio do pracowników drogą elektroniczną.

Pieniądze

W przypadku firmy, która zatrudnia 300 osób, koszty drukowania i kopertowania oświadczeń płacowych wynoszą prawie kilka tysięcy złotych rocznie!

Środowisko

Wiele dokumentów zawiera takie same kwoty miesiąc w miesiąc. W większości przypadków niemal natychmiast trafiają do kosza na śmieci. Zredukuj ilość marnowanego papieru do minimum!.

Potrzebujesz więcej informacji?