• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

#

5 powodów, dla których warto zdecydować się na outsourcing płacowy

Myślisz nad wyborem dostawcy usługi outsourcingu płacowego, jednak do końca nie jesteś pewny, czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Zobacz 5 powodów, dzięki którym przekonasz się o korzyściach, jakie niesie za sobą outsourcing kadrowo-płacowy.

#

Wdrożenie modułu Ocena systemu KARO HRMS w Rohlig SUUS

Zobacz jak przeprowadzono Ocenę 360⁰ w firmie Rohlig SUUS wśród 29 pracowników. Łącznie w procesie oceny uczestniczyło 364 pracowników.

#

Dlaczego warto wybrać MBO? Czyli o Zarządzaniu przez Cele słów kilka

Gratyfikacja finansowa wciąż jest jednym z najważniejszych czynników motywujących, jednak badania pokazują, że przy wyborze pracodawcy coraz większą uwagę zwraca się na możliwość rozwoju, samodzielne wyznaczanie celów, samodzielne organizowanie czasu…

#

Jakie cechy powinien mieć dobry system kadrowo-płacowy?

System kadrowo-płacowy słusznie uważane jest za narzędzie informatyczne o fundamentalnym znaczeniu dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Jego podstawową rolą jest zautomatyzowanie i uproszczenie procesu wyliczania wynagrodzeń pracowników.

Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Wdrożenie nowych systemów HR w EATON

Grupa EATON, zajmująca się technologiami zarządzania energią, wdrożyła system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.

Narzędzia od DMZ HR w firmie Nemera

Firma Nemera wdrożyła rozwiązania od DMZ HR - system kadrowo-płacowy P&I LOGA oraz system do zarządzania zasobami ludzkimi KARO HRMS.