• Sprawdzony dostawca systemów HR

Ocena 360 stopni: Dokonuj oceny pracowniczej gdziekolwiek jesteś.

Oceniaj, analizuj, poprawiaj wydajność swoich pracowników

Sprawdzony i łatwy w obsłudze moduł systemu KARO HRMS do oceny pracowników.

 

Zobacz, jakie to proste! Wykorzystaj maksymalnie potencjał swoich pracowników poddając okresowej ocenie ich umiejętności. Przedstawiamy intuicyjne narzędzie do przeprowadzania i zarządzania ocenami pracowników na każdym szczeblu. Moduł powstał we współpracy ze specjalistami w dziedzinie HR. Kontroluj proces oceny na każdym etapie, a następnie zbieraj i porównuj wyniki dzięki przejrzystym i rozbudowanym raportom generowanym przez nasz system. Kliknij poniżej, aby zobaczyć przykładowe raporty wygenerowane przez moduł do oceny pracowników.

 

 

Elastyczność procesu oceny
 

Przeprowadź ocenę szybko i sprawnie: zbuduj własny arkusz lub zleć nam przeprowadzenie oceny z naszym narzędziem. Dzięki KARO HRMS możesz zaprojektować dowolną ocenę pracownika - od wprowadzenia kompetencji po zbudowanie skali oceny - lub skorzystać z gotowych arkuszy przygotowanych przez naszych specjalistów. Narzędzie pozwala na przeprowadzenie ocen w trybie 90, 180, 270 oraz 360 stopni w okresach miesiąca, kwartału, półrocza lub roku.

 

 

Przeciągnij i upuść. Gotowe!

Dostosuj arkusz oceny do indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że przeciągniesz wybraną kompetencję do arkusza, a następnie zapiszesz zmiany.

Oceniaj gdziekolwiek jesteś

 

KARO HRMS pozwala definiować różnorodne kryteria oceny i budować z nich dowolną ilość arkuszy oceny dla komórek organizacyjnych, stanowisk aż po pojedynczego pracownika. Dzięki możliwości wygenerowania linku, który kieruje do arkusza oceny, proces ten można przeprowadzić za pomocą komputera, telefonu lub innych urządzeń mobilnych z dostępem do internetu.

karo_hrms_oceniaj_gdziekolwiek_jestes2.jpg

Jesteś konsultantem? Potrzebujesz narzędzia, które usprawni proces oceny?

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Zgłoś się do nas i sprawdź, jaką ofertę dedykujemy firmom konsultingowym. Korzystaj z naszego rozwiązania w ramach licencji lub SaaS.

Dołącz do partnerskiego programu DMZ!

Wypełnij formularz

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od DMZ- Chemak sp. z  o.o. Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od DMZ-Chemak sp. z  o.o. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest DMZ- Chemak sp. z  o.o., ul. Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji odpowiedzi na złożone zapytanie, przesłanie ofert oraz w celach marketingowych. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności. Jeśli chciałbyś, aby Twoje informacje kontaktowe zostały usunięte, wyślij wiadomość ze wskazaniem danych podanych w formularzu podczas rejestracji na adres info@dmz.pl.