• Sprawdzony dostawca systemów HR
  • tel. +48 91 48 59 300
  • info@dmz.pl

Aktualności

Nowe druki ZUS RCA i ZUS DRA.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało 21 sierpnia b.r. projekt nowego rozporządzenia. Zmiany dotyczą m. in. modyfikacji wzorów imiennego raportu ZUS RCA oraz deklaracji rozliczeniowej ZUS DRA.

Nowe przepisy mają związek z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. Chodzi o dodatkowe bloki w imiennych raportach miesięcznych o należnych składkach i wypłaconych świadczeniach ZUS RCA, informacjach miesięcznych dla osób ubezpieczonych oraz w informacjach rocznych dla osób ubezpieczonych, w których będą wykazywane przez płatników składek kwoty wpłaty w ramach PPK finansowanego z ramienia płatników składek.

Obecnie trwają wstępne prace nad wdrożeniem zmian w systemie kadrowo-płacowym P&I Loga. Rozporządzenie zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2020 roku.


Newsy

DMZ User Conference 2019. Zobacz relację z wydarzenia!

Relacja z DMZ User Conference 2019.

Obniżka PIT z 18 na 17% - nasz system kadrowo-płacowy jest już gotowy!

W dniu 19.09.2019 Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 30.08.2019 o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. System kadrowo-płacowy P&I LOGA został dostosowany do zmian znajdujących się w nowelizacji ustawy.

Zobacz jak skutecznie przeprowadzić ocenę kompetencji!

Mamy przyjemność zaprezentować artykuł stworzony przez naszą redakcję dla portalu pulshr.pl dotyczący oceny kompetencji.