• Sprawdzony dostawca systemów HR
  • tel. +48 91 48 59 300
  • info@dmz.pl

DMZ User conference 2019

 

Nowe wyzwania.

Nowe technologie.

 

  • Dowiedz się, jakie zmiany  wprowadzamy
    w naszych systemach. 

 
DMZ User Conference 2019 | Międzyzdroje 10 - 12 października 2019

 

 

Z myślą o Państwa potrzebach zmieniamy się wraz z nieustająco rozwijającym się rynkiem rozwiązań IT dla HR.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, podczas której przedstawimy nowe funkcje, jakie wprowadzamy w użytkowanych przez Państwa systemach.

 

PROGRAM RAMOWY

 
10 października 2019 - dzień dobrych praktyk

Konferencję zaczynamy od powitania gości wspólną kolacją. Będzie to doskonała okazja do wymiany informacji i dobrych praktyk z innymi specjalistami HR.  


11 października 2019 - dzień szkoleń i warsztatów

Drugi dzień konferencji to przede wszystkim intensywna nauka o nowościach w systemach P&I LOGA i KARO HRMS.
Po części teoretycznej będą mogli Państwo samodzielnie przetestować nowe funkcje w praktyce.
Wieczorem czekają na Państwa atrakcje przygotowane w pięknych okolicznościach przyrody nadmorskiego kurortu.

 

12 października 2019 - dzień podsumowań

Wspólne śniadanie oraz podsumowanie zdobytej wiedzy podczas poprzednich dni.

 - szczegółowy program wkrótce - 

Gdzie organizujemy naszą konferencję?
 
Ważne informacje:
 

Konferencja odbędzie się w Hotelu Wolin w Międzyzdrojach, który usytuowany jest na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w odległości 700 metrów od plaży. Na miejscu jest możliwość skorzystania z basenu, jacuzzi, sauny, groty solnej oraz odnowy biologicznej. Istnieje też możliwość przedłużenia rezerwacji.

Koszt udziału w konferencji wynosi 550 zł za osobę. Ponadto oferujemy Państwu nocleg w Hotelu Wolin w promocyjnych cenach :

  • Pokój jednoosobowy doba ze śniadaniem 141 zł
  • Pokój dwuosobowy doba ze śniadaniem 200 zł (100 zł od osoby)

Formularz rejestracyjny

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym jest Dmz- Chemak sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Łukasińskiego 110. Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Szczecin - Centrum, KRS 0000084449, NIP: 8580003946 Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu rejestracji uczestnika. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres wymagany przez przepisy prawa. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.