• Sprawdzony dostawca systemów HR
  • tel. +48 91 48 59 300
  • info@dmz.pl

Aktualności

Nowe wyzwania, nowe technologie. Zapraszamy na DMZ User Conference 2019!

Branża HR nieustannie się zmienia, dlatego w odpowiedzi na Państwa potrzeby organizujemy wydarzenie, podczas którego przedstawimy nowości przygotowywane w naszych systemach. DMZ User Conference 2019 to pierwsze takie wydarzenie, które dedykowane jest specjalnie dla naszych klientów. Oprócz wykładów, podczas których nasi eksperci wyjaśnią działanie nowych funkcji systemów P&I LOGA oraz KARO HRMS, odbędą się szkolenia, podczas których użytkownicy będą mieli okazje przetestować nowe rozwiązania. Oprócz tego, przygotowaliśmy dla naszych gości atrakcje, które urozmaicą pobyt w nadmorskim kurorcie.

Konferencja odbędzie się w dniach 10-12 października w Międzyzdrojach. Będzie to okazja nie tylko do przeszkolenia się z nowości wprowadzanych do naszych systemów, lecz także wymiany wiedzy ze specjalistami z branży HR w pięknych okolicznościach przyrody naszego regionu.

 

Gorąco zachęcamy do udziału! Więcej informacji tutaj

Newsy

17% PIT i wyższy koszt uzyskania przychodu – bądź z nami gotowy na czas!

Nowe przepisy dotyczące stawki PIT oraz kosztów uzyskania przychodu mają wejść w życie już od 1 października 2019 roku.

Gotowi na PIT-0? Z nami tak! Zmiany od 1 sierpnia 2019 roku.

Już od najbliższego czwartku, tj. od 1 sierpnia 2019 wchodzi w życie nowelizacja ustawy o podatku dochodowym dla osób poniżej 26 roku życia. Sprawdź aktualizację naszego systemu kadrowo-płacowego, który został dostosowany do najnowszych zmian.

Elektroniczne wnioski urlopowe 2019

Trwa sezon urlopowy. Dowiedz się jak w łatwy sposób wysyłać i przechowywać elektroniczne wnioski urlopowe.