• Sprawdzony dostawca systemów HR

Aktualności

Gruntowne zmiany w Menard

Z przyjemnością informujemy, że na produktach od DMZ będą pracować nowi użytkownicy, a dokładniej pracownicy firmy Menard! Jest to spółka będąca częścią grupy Soletanche Freyssinet, do której należy również nasz kolejny klient, Soletanche Polska.

Zmiany będą fundamentalne – firma Menard zdecydowała się na rozwiązania z zakresu zarówno tzw. „miękkiego”, jak i „twardego” HR. Wypłaty pracownicy działu HR będą realizować za pomocą systemu kadrowo-płacowego P&I Loga, w rozliczaniu czasu pracy wesprze P&I Loga Time Management, a o zarządzanie zasobami ludzkimi zadba Portal Pracownika oraz Portal Managera systemu KARO HRMS.

Firma Menard zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz remediacji zanieczyszczonych gruntów i wód od projektu do realizacji. Dziękujemy za wybór naszych rozwiązań!


Newsy

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy firma DMZ!

Płaca minimalna 2021. Ile wyniesie pensja netto i brutto w 2021 roku.

W 2021 roku płaca minimalna ulega kolejnej podwyżce. Zobacz ile wyniesie minimalne wynagrodzenie krajowe brutto i netto oraz stawka godzinowa na 2021 rok.

Praca zdalna w czasie kwarantanny – czy można pracować na kwarantannie?

Czy pracownik może pracować zdalnie podczas kwarantanny lub izolacji? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej pytań o pracę zdalną w czasie kwarantanny.